Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica Metka Bobič
  • Podpredsednica Tina Urevc
  • Članica Marija Kozomara
  • Članica Anuška Mandeljc
  • Član Branko Banko

Mandatno obdobje 2018 do 2022

19.11.2019 ob 18.00
15.10.2019 ob 18.00
27.08.2019 ob 19.00
02.07.2019 ob 18.00
11.06.2019 ob 18.00
18.04.2019 ob 18.00
30.01.2019
17.01.2019 ob 16.00
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.